Click here to revoke the Cookie consent
  • 03.09.2023

Anketa Dobrovolní hasiči roku 2023 - SDH BOROVNICE

SDH Borovnice v kategorii o nejlepší sbor dobrovolných hasičů obce

Hlavním cílem Ankety Dobrovolní Hasiči Roku je ocenit a finančně i věcně podpořit dobrovolnickou činnost hasičů i v těch nejmenších obcích a současně veřejnosti ukázat důležitost a nepostradatelnost jejich zapojení mezi složky integrovaného záchranného systému a představit jejich dobrovolnou činnost. Letos se mezi prvních pět družstev pro oblast jih Moravy v oblasti podpory činnosti jednotky obce umístil i Sbor dobrovolných hasičů Borovnice a o jejich posunu do finále ankety již rozhoduje veřejnost.

Obec uspořádala 8.10.2022 taktické cvičení pro všechny jednotky okrsku Jimramov s námětem plošného vyhledání osob. Ve členitém zalesněném terénu, bez mobilního signálu bylo úkolem jednotek, najít dvě dospělé osoby a jedno dítě. Figuranty z řad členů Borovnického sboru doplnili i odborně vzdělaní rozhodčí, neboť na jednotky čekalo i překvapení v podobě různých zranění pohřešovaných osob.

Budeme rádi za Vaši podporu při hlasování v této Anketě dobrovolný hasič roku 2023 právě pro SDH Borovnici - o jednu z našich členských obcí.

 

Hlasovat můžete na webu http://www.adhr.cz/hlasovani-sbory/ i pomocí SMS ve tvaru HASICI(mezera)SJM2 na telefonní číslo 9007706. Cena SMS je 6Kč. Sboru tedy můžete udělit dva hlasy.

 

Předem mnohokrát děkujeme za Vaše hlasování a budeme se těšit na dobré výsledky SDH Borovnice v Anketě.