Click here to revoke the Cookie consent
  • 15.10.2021

Přestavba červeného a modrého trailu

Přestavba červeného a modrého trailu, Cykloaréna Vysočina

Pro milovníky horské cyklistiky region novoměstsko nabízí možnost vyžití v Cykloaréně Vysočina s nabídkou Singltreků různých stupňů obtížností. Na okraji Nového Města na Moravě v místech běžeckého lyžařského areálu, obklopeného krásnou přírodou, najdete téměř 30 km různých stezek, ze kterých si vybere podle svých schopností opravdu každý. Jsou zde tratě technicky náročnější, ale také stezky bezpečné i pro děti nebo dokonce stezky pro handicapované cyklisty, které jsou sjízdné na kolečkovém křesle nebo handbiku.

Vzhledem k tomu, že oblíbenost tohoto sportu stále vzrůstá a doba je pokročilá, rozhodlo se Nové Město na Moravě společně ve spolupráci s Mikroregionem Novoměstsko a zástupci Cykloarény Vysočina o opravu a modernizaci alespoň části tras.

Za finanční podpory Kraje Vysočina se povedlo opravit a zmodernizovat především úseky červeného a modrého trailu v lese Ochoza ověřenou společností DIRTY PARKS s.r.o.

Rádi bychom v opravách pokračovali i do budoucna a tím tak zlepšovali stav trailů v areálu k maximální spokojenosti uživatelů.